جدیدترین اخبار

در این بخش می توانید به سوالات متداول خود در مورد نحوه برگزاری و ارسال مقالات به همایش دسترسی داشته باشید.

1- برای ارسال مقالات خود به سایت همایش ابتدا می بایست به قسمت ثبت نام در همایش رفته و در این بخش ثبت نام نموده سپس قادر به ارسال مقالات خود می باشید.

2- برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با شما عزیزان لطفا هنگام ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی همایش حتما اطلاعات خواسته شده را به دقت پر نمایید.

3- جهت اطلاع بیشتر از نحوه ارسال مقالات می توانید با آدرس دبیرخانه مرکزی همایش که در قسمت تماس با ما آمده تماس حاصل نمایید.

4- جهت اطلاع بیشتر از نحوه نگارش مقالات و ارائه توضیحات بیشتر در خصوص موضوعات همایش می توانید با آدرس دبیرخانه علمی همایش که در قسمت تماس با ما آمده تماس حاصل نمایید.

5- پاسخگویی به شرکت کنندگان صرفا از طریق آدرس های فوق صورت می گیرد.

6- هر فرد می تواند در تمامی بخش های همایش به صورت جداگانه و با ارسال هریک از فایل ها در حساب کاربری خود در همایش شرکت نماید.

7- دبیرخانه علمی همایش در پذیرش و یا عدم پذیرش مقالات ارسالی مختار بوده و صرفا ارسال مقاله به همایش حقی برای شرکت کنندگان ایجاد نمی نماید.

8- پایگاه اطلاع رسانی همایش در انتشار مقالات مختار بوده و مقاله پس از ارسال و بررسی در کمیته علمی همایش می تواند به بخش مقالات پایگاه با نام نگارنده مقاله اضافه گردد.

9- در صورت عدم دستیابی به پاسخ سوال خود در این بخش می توانید صرفا با ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی با دبیرخانه مرکزی همایش پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.